Sběrna čistírny peří v Letňanech - čištění péřových dek a polštářů

 

Peří Mareš - dekaPeří Mareš - polštáře

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme službu čištění péřových dek a polštářů prostřednictvím spolupráce s firmou Mareš. Čistírna peří Mareš disponuje moderními technologickými zařízeními německých výrobců Lorch a Kraft Göbel, určenými speciálně pro čištění peří. Firma Mareš je největší firma svého druhu v České republice.

 Peří Mareš - Lorch

Při čištění je vždy posouzen stav vašeho peří a zvolen nejvhodnější způsob čištění. Pokud není peří vhodné pro renovaci, je lůžkovina bezplatně vrácena. Čištění peří probíhá technologicky vhodným způsobem, který peří navrátí jeho jedinečné vlastnosti - průžnost, objem, hřejivost, odstraní úlomky, prachové částice a peří sanituje.

Vyčištěné peří je zašito do nového sypku. Na prodejně máme k nahlédnutí látkový vzorník. Vybrat si můžete ze široké nabídky mnoha barevných provedení. Veškeré látky jsou 100% bavlněné, atestované na nepropustnost peří a hygienickou nezávadnost.

Ceny renovací jsou vždy konečné a zahrnují párání, profesionální čištění peří, novou sypkovinu a ušití výrobku.

 

image

 

Jak probíhá renovace?

  1. Donesete své staré péřové lůžkoviny k nám.
  2. Vyberete si barvu sypkoviny a v případě renovace přikrývky způsob prošití (pro klasický rozměr deky doporučujeme prošití do 35 kostek, aby se zabránilo pohybu peří při spaní)
  3. My vaše lůžkoviny důkladně označíme (aby nedošlo k jejich záměně), orientačně zvážíme a sepíšeme objendávkový list.
  4. Lůžkoviny jsou odvezeny do výrobních prostor firmy Mareš, aby jim mohla být poskytnuta nejlepší péče.
  5. Peří je ze staré sypkoviny vyjmuto a vloženo do stroje určeného na čištění peří. Každá zakázka se čistí zásadně odděleně.
  6. Vyčištěné peří je zašito do vámi zvoleného sypku.
  7. Výrobek je převezen zpět k nám, kde si jej vyzvednete.

 

Nabízíme i možnost zakoupení nových péřových výrobků

Nabízíme vám široký sortiment výrobků z peří. Kromě klasických rozměrů dek a polštářů vyrábíme několik druhů vložek do zavinovaček, dětské deky, dětské polštáře, dekorační polštáře ve tvaru srdce, válce. Ušijeme vám cestovní polštář, podsedáky na židli, polštář na pohovku, těhotenský a kojící polštář. Rádi vám zhotovíme zakázku dle vašeho přání – různých rozměrů i požadovaného prošití dek.

Peří Mareš - Výrobky

Podrobné informace vám rádi sdělíme u nás na prodejně nebo je najdete na stránkách www.peri-mares.cz.